Rodinné domy s nízkoenergetickou náročností provozu, jedinečný a unikátní stavební systém K-KONTROL®.

Dřevostavby, typové domy

Motto: „ Rychle, kvalitně a efektivně stavět RD ”
Společnost RP STAVBY s.r.o. byla založena v roce 2007

Představení firmy

Naší hlavní specializací jsou dřevostavby na klíč a hrubé uzavřené stavby, které si můžete sami „dodělat“. Stavíme i včetně základové desky, přípojek inženýrských sítí a terénních úprav. Zajistíme Vám vyřízení „stavebního povolení“ a stavebního dozoru.
Vyjdeme vstříc Vašim osobním představám o novém domě, ale nabízíme i návrhy na ověřené typové domy, kterých se při plánování můžete „chytnout“.
Domy stavíme od roku 2007 , firma sídlí ve Znojmě a naše domy stavíme do 100km od sídla firmy. Díky standartně vysoké kvalitě výstavby jsme členy Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s, která sdružuje prověřené a pravidelně odborně kontrolované stavební firmy a jejich certifikované dodavatele.
Používáme certifikovaný stavební systém sendvičových panelů K-KONTROL®, který zaručuje nízkou energetickou náročnost domu, úsporu obytné plochy, rychlost výstavby, tepelnou a akustickou pohodu, dlouhou životnost, šetrnost k životnímu prostředí a především minimalizuje kritická místa při výstavbě. Pro zákazníky, kteří preferují difusně otevřený systém stavby domy realizujeme z panelového systému D.M.K. Naším specifikem je komplexní přístup k zákazníkovi, důvěra, komunikace a kvalitní práce odborných pracovníků s kvalitními materiály. Zaměřujeme se na využití zdravotně nezávadných materiálů, na kvalitní provedení izolací, precizní provedení detailů, dodržování technologických postupů, vzduchotěsnost domu, používáme zateplovací systémy ETICS a spolupracujeme jen s dlouhodobě ověřenými firmami.
Naší prioritou je spokojený zákazník, který má radost ze svého nového domu a naši práci doporučí svým známým a širší rodině.
certifikovaný partner

Nabízíme:

  • dřevostavby/rodinné domy na klíč
  • základové desky
  • střešní nástavby
  • přístavby
  • projekční a stavební servis

Kromě nabídky domů nabízíme veškerý finanční a stavební servis týkající se úvěru, projektové dokumentace, stavebního povolení i stavebního dozoru.

Naším cílem je úzce spolupracovat s Vámi jako stavebníkem. Definovat Vaše priority , finanční možnosti a Vaši představu o bydlení zrealizovat. Pokud chcete moderní dřevostavbu nejen navrhnout, ale také ve vysoké kvalitě a bez zbytečných kompromisů postavit, neváhejte nás kontaktovat.

© RP STAVBY s.r.o. , Staré Město 20, 669 02 Znojmo

 

Postavíme Váš rodinný dům podle jakéhokoliv projektu nebo Vašich představ.

RP STAVBY

Kvalitou stavby podléháme několikrát ročně pravidelným kontrolám Asociace dodavatelů montovaných domů.

RP STAVBY

Jsme prověřeným členem Asociace členů montovaných domů v ČR.

RP STAVBY

Nabízíme veškerý servis týkající projektové dokumentace, stavebního povolení i stavebního dozoru.

RP STAVBY

V základním standartu splňují naše domy veškeré normy roku 2021

RP STAVBY

| © Dřevostavby, montované domy, typové domy | RP STAVBY s.r.o. - 2015 | Všechna práva vyhrazena | Nastavení cookies | Zobrazení pro mobil Klasické zobrazení
| Webdesign: Midasweb |